Katarzyna Witek NEO
Katarzyna Witek NEO
ul. Pułaskiego 1/26
32-050 Skawina
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowane osoby doświadczone w rozliczaniu zarówno firm, jak i instytucji czy organizacji pozarządowych.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Jesteśmy biurem rachunkowym specjalizującym się w obsłudze organizacji pozarządowych, ale świadczymy także profesjonalne usługi księgowe dla małych i średnich firm. Współpracują z nami organizacje i firmy z Krakowa i okolic, ale także z innych miejscowości takich jak Cieszyn, Dąbrowa Tarnowska, Bochnia czy Zakopane. Jest to możliwe dzięki dużej elastyczności i otwartości w podejściu do każdego klienta i uwzględnieniu jego indywidualnych potrzeb. Wyróżnia nas zaangażowanie w realizowane projekty, jesteśmy rzetelni i terminowi.
Poza standardowymi usługami księgowymi zajmujemy się również tym, z czym zwykle zmagają się nowo tworzone firmy lub organizację – dużą ilością papierkowej pracy, którą trzeba wykonać. Dokonujemy ponadto wszelkich rozliczeń z ZUS, urzędami skarbowymi, PFRON.
Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów dofinansowanych ze źródeł publicznych możemy podjąć się rozliczenia przedsięwzięć finansowanych między innymi z programów: NCBiR, FIO, ASOS, Obywatele dla Demokracji, MKiDN, Urząd Marszałkowski, urzędy miast i gmin.