Biuro Rachunkowe BD
Biuro Rachunkowe BD 
ul. Kordeckiego 5/11, 48-300 Nysa
Nasze Biuro to profesjonalna, kompleksowa obsługa księgowa osób prawnych, fundacji i stowarzyszeń, spółek osobowych, oraz osób fizycznych.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
ZAKRES USŁUG.
Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, deklaracje podatkowe, rozliczenia osób fizycznych (PIT), obsługa kadrowo - płacowa, ZUS.
 
eKSIĘGOWY.
Czas to pieniądz więc skorzystaj z naszej strefy klienta - wysyłasz i odbierasz dokumenty w postaci elektronicznej - szybko i wygodnie, o dowolnej porze dnia, bez żadnych dodatkowych kosztów.
 
FINANSE ON-LINE.
Informacja to podstawa - dajemy Ci, całkowicie bezpłatnie, dostęp do danych finansowych firmy 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie dzięki możliwości przeglądania ich poprzez Internet.
 
iFAKTURY24.
Naszym klientom oferujemy bezpłatny program do wystawiania dokumentów sprzedaży dostępny przez przeglądarkę internetową. Jest to rozwiązanie dedykowane dla mikro i małych firm.
 
OPROGRAMOWANIE KSIĘGOWE.
Swoim klientom oferujemy własne oprogramowanie księgowe dla małych i średnich firm (książka przychodów i rozchodów) w przystępnej cenie oraz wdrożenie oprogramowania dostosowane do indywidualnych potrzeb. 
 
ZWROT PODATKU DOCHODOWEGO Z ZAGRANICY.
Biuro Rachunkowe BD oferuje pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku dochodowego dla osób, które pracowały w Czechach, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Holandii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii lub Kanadzie.
 
ZASIŁEK RODZINNY Z ZAGRANICY.
Oferujemy pomoc w uzyskaniu zasiłku rodzinnego z Austrii,Niemiec i Norwegii.
 
ZWROT UBEZPEICZENIA ZDROWOTNEGO Z HOLANDII.
Oferujemy pomoc w uzyskaniu zwrotu dodatku do ubezpieczenia zdrowotnego (Zorgtoeslag) z Holandii.