Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zembaty Jacek Biuro Rachunkowe
Zembaty Jacek Biuro rachunkowe
ul. Piaskowa 13
59-700 Bolesławiec
Dbamy o finanse naszych klientów oraz o bezpieczeństwo ich poufnych danych. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Każdy, kto decyduje się na założenie firmy musi pamiętać o tym, że nawet najmniejszy biznes wymaga prowadzenia księgowości. Niewielkie firmy mogą prowadzić księgowość uproszczoną w postaci karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego lub księgi przychodów i rozchodów. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku większych przedsiębiorstw, w których wymagana jest ścisła ewidencja wszystkich zdarzeń gospodarczych. W takim przypadku należy prowadzić księgowość pełną, dającą obraz finansów przedsiębiorstwa. 
 
Prowadzenie pełnej księgowości jest ściśle obwarowane przepisami i w każdej firmie wygląda tak samo, dzięki czemu możliwe jest porównanie konkurencyjnych przedsiębiorstw. Dzięki używaniu tych samych zasad, firmy nie mogą fałszować swoich wyników finansowych, a każdy grosz przepływający przez firmę jest skrupulatnie ewidencjonowany. 
 
Polecamy Biuro Rachunkowe w Bolesławcu - zadzwoń do nas.