Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe Dorota Andruszkiewicz
Biuro Rachunkowe Dorota Andruszkiewicz
ul. Piotra Skargi 22, 67-210 Głogów
Wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie, w zależności od liczby dokumentów, a także specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
PROWADZENIE PODATKOWEJ KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW
Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów to forma rozliczeń stosowana w większości małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach usługi prowadzimy Ewidencję Przychodów, rozliczamy koszty, a także sporządzamy deklaracje do US.
 
PROWADZENIE KSIĄG HANDLOWYCH
Obowiązek prowadzenia Ksiąg Handlowych dotyczy spółek kodeksu handlowego, a także innych podmiotów gospodarczych, które osiągnęły w poprzednim roku podatkowym przychód przekraczający 1 200 000 EURO. W ramach obsługi zapewniamy kompleksowe prowadzenie ksiąg, w tym odpowiednie ewidencjonowanie i rozliczanie przychodów oraz kosztów, sporządzanie raportów do KRS, a także bilansu.
 
KADRY I PŁACE
Sporządzanie dokładnej i prawidłowej dokumentacji kadrowo-płacowej jest jednym z najważniejszych obowiązków pracodawcy wobec pracownika. W biurze zapewniamy pełne wsparcie w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej, w tym: ewidencjonowania płac, rozliczenia czasu pracy i jej kosztów, a także rozliczania deklaracji.
 
Polecamy Biuro Księgowe z Głogowa - skontaktuj się z nami.