Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe JOTA
Biuro Rachunkowe JOTA Jolanta Czajkowska
ul. Nadbrzeżna 12
59-220 Legnica
Nasza firma dba o swoich klientów, którzy mogą skupić się na swojej pracy, dzięki temu zyskują wysoki komfort współpracy z JOTA.

Działalność biura rozpoczęła się 1994r , prowadzimy obsługę księgową mikro firm, rozliczających się na zasadach ogólnych i ryczałcie. W zakres naszej usługi wchodzi kompleksowa obsługa w zakresie podatku dochodowego osób fizycznych oraz VAT, w tym również transakcje UE, ubezpieczeniowym ZUS, PFRON.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z Dolnego Śląska, ale również w całym kraju, pracujemy na platformie do obsługi zdalnej, na której znajdą państwo same przydatne rozwiązania pomocne przy prowadzeniu firmy, np. dwustronną integrację sprzedażową na Allegro. Nasze doświadczenie i pasja w rozwoju państwa firmy będzie wartością dodaną

Biuro Księgowe Legnica JOTA - prowadzi obsługę zdalną na cały kraj z zastosowaniem platformy do obsługi zdalnej.

Kontakt

Nasze biuro mieści się w Legnicy przy ul. Nadbrzeżna 12.
Telefon kontaktowy: 509835402
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: www.jota-twojebiuro.pl
 
Zapraszam do Kontaktu
Jolanta Czajkowska