Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Doradztwa, Rachunkowości i Podatków
Biuro Doradztwa, Rachunkowości i Podatków S.C.
ul. Okrzei 13, 59-220 Legnica
Obecnie w naszym biurze pracuje 12 wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wszystkich dziedzin podatków i księgowości.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
W naszej ofercie posiadamy pełen zakres usług dotyczących księgowości i podatków, będący w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta.
 
Ciekawą formą świadczonych usług jest wymieniona powyżej kontrola finansowa i podatkowa u klienta. Może to być usługa jednorazowa - np. klient chcąc sprawdzić czy dokumenty rachunkowo - księgowe za określony okres sprawozdawczy są przez jego służby księgowe lub przez księgowego prowadzone poprawnie pod kątem ewentualnej kontroli jaka zawsze może zdarzyć się z Urzędu Skarbowego lub Urzędu Kontroli Skarbowej. Jest to świetna możliwość zweryfikowania własnego księgowego czy też własnych służb finansowo księgowych. Dodatkowo jest to jedyna możliwość dokonania korekt i auto poprawek deklaracji jeszcze przed nadejściem kontroli skarbowej. 
 
Inną formą tej samej usługi jest stała comiesięczna kontrola i sprawdzanie dokumentów, jeszcze przed zamknięciem i rozliczeniem miesiąca. Jest ona szczególnie korzystna dla firm z nierozbudowanymi służbami księgowymi, usługa bowiem polega nie tylko na sprawdzaniu dokumentów księgowych, ale przede wszystkim na stałej współpracy z księgowym takiej firmy. Polega na konsultowaniu - doradzaniu jak zaksięgować i jak rozliczyć określone zdarzenia gospodarcze. Ta forma współpracy wbrew pozorom szczególnie ceniona jest przez Klientów i ich księgowych, ponieważ nie ma charakteru pouczania czy kontrolowania, w jego negatywnym znaczeniu, ale jest po prostu solidną współpracą z księgowym danej firmy, któremu świadczymy pomoc w jego bardzo trudnej i odpowiedzialnej pracy. Usługa ta daje możliwość uzupełnienia brakujących etatów w służbach księgowych obsługiwanej firmy, którą ze zrozumiałych względów często nie stać na zatrudnianie całego sztabu fachowców.