Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kancelaria Podatkowa Danuta Bogusław Basoń
Kancelaria Podatkowa Danuta Bogusław Basoń
os. XXX-lecia 30, 57-402 Nowa Ruda
Kancelaria podatkowa świadczy usługi w zakresie prowadzenia obsługi księgowej podmiotów gospodarczych.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Usługi świadczone są w oparciu o stałe umowy o współpracy, w których indywidualnie ustalany jest zakres usług, wg zapotrzebowania klienta. Obsługujemy jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne oraz spółki prawa prawa handlowego. Usługi księgowe wykonywane są w naszej siedzibie lub w oddziałach zgodnie z podpisaną umową w oparciu o aktualne przepisy prawne z poszanowaniem zasady poufności. Kancelaria podatkowa świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego oraz doradztwa przy rozpoczęciu działalności gospodarczej jak konsultacje podatkowe, sporządzanie dokumentów potrzebnych przy rozpoczęciu działalności gospodarczej, pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Współpracujemy z lekarzem medycyny pracy i inspektorem BHP w zakresie doradztwa, potrzeb kadrowych oraz szkoleń. Korzystamy ze specjalistycznego doradztwa prawnego w zakresie prawa podatkowego, sądownictwa administracyjnego, prawa cywilnego i handlowego. Naliczamy opłaty środowiskowe.