Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

MERITUM Centrum Obsługi Biznesu
MERITUM Centrum Obsługi Biznesu
ul. Lwowska 31/101 
56-400 Oleśnica
Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę firm małych, średnich i dużych. Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
USŁUGI KSIĘGOWE
Meritum Centrum Obsługi Biznesu oferuje prowadzenie księgowości małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje profesjonalne usługi księgowe indywidualnie dopasowane do potrzeb Państwa firmy, w zakresie następujących obszarów: pełna księgowość, uproszczona księgowość, książka przychodów i rozchodów, księga podatkowa oraz doradztwo podatkowe. Niezwykle istotną wartością dla naszej firmy jest profesjonalizm w obsłudze naszych klientów, dlatego za cel stawiamy sobie gwarantowanie usług najwyższej jakości, jeśli chodzi o prowadzenie księgowości Państwa firmy.
 
Oferując usługi księgowe, służymy rzetelnym doradztwem, pracując w ten sposób na sukces naszych klientów. W codziennej pracy opieramy się na najnowszych rozwiązaniach teleinformatycznych i wieloletnim doświadczeniu, aby zapewnić Państwu szybki i skuteczny kontakt oraz działania najwyższej jakości. Jesteśmy liderami w obsłudze księgowo-kadrowej i jednym z najnowocześniejszych biur w powiecie oleśnickim.
 
PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI
Prowadzenie księgowości jest często wskazywane jako podstawowy problem i jedną z największych trudności związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Aby uniknąć błędów i niejasności, warto wziąć pod uwagę usługi księgowe oferowane przez Meritum Centrum Obsługi Biznesu i powierzyć księgowość swojej firmy w ręce profesjonalistów. Od dziś księga podatkowa czy książka przychodów i rozchodów nie będą Twoim zmartwieniem. Zaufaj doświadczeniu specjalistów i skorzystaj z naszej oferty.