Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

DENAR Biuro Podatkowo-Finansowe
DENAR Biuro Podatkowo-Finansowe
Ul. Poznańska 185A
88-100 Inowrocław
Kompleksowe usługi związane z kadrami i  rozliczeniami płac. Obsługa Twoich pracowników w naszej siedzibie.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Jako biuro rachunkowe zaczęliśmy świadczyć nasze usługi 15 lat temu. Obecnie jesteśmy w pierwszej trójce największych biur rachunkowych w powiecie inowrocławskim, pomimo, że konkurujemy z 90 innymi biurami oraz księgowymi "na czarno". Nasze plany rozwoju sięgają jednak dużo dalej i nie zamierzamy zwalniać. Korzyści dla klienta wynikające z tego iż nieustannie się rozwijamy, to ciągłość pracy biura niezależnie od zdarzeń losowych naszych pracowników czy urlopów oraz oferowanie nowych usług, wykorzystujących efekty korzyści skali. Różnorodność branż i problemów naszych klientów oraz baza wiedzy całego zespołu umożliwia nam dzielenie się doświadczeniem i podnoszenie naszych kwalifikacji. Nasz zespół liczy obecnie 17 osób i systematycznie się powiększa. Jako jedni z nielicznych przykładamy dużą rolę do wewnętrznej kontroli księgowania przez wyspecjalizowanych pracowników. Dzięki takiemu procesowi pracy, szczycimy się nieskazitelną opinią kontrolerów Urzędu Skarbowego oraz innych instytucji. Nasz dynamizm w rozwoju udziela się naszym klientom, a ich energia nam. Ta pozytywna synergia we współpracy, sprawia, że wielu naszych klientów prowadzi jedne z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w regionie. Zależy nam na rozwoju Twojej firmy, gdyż dzięki temu rozwijamy się i my.y.
 
Polecamy Biuro Księgowe z Inowrocławia - skontaktuj się z nami.