Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

POLTAX Biuro Rachunkowe
POLTAX Biuro Rachunkowe
ul. Powstańców Śląskich 73
87-100 Toruń
Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje księgowość, rachunkowość, podatki, kadry, płace oraz ZUS. 
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Księgowość jest prowadzona przez wykształcone i doświadczone  osoby. Znamy się na prowadzeniu jej dla firm handlowych, produkcyjnych i usługowych, niezależnie od ich wielkości. Nieustannie ulepszamy nasze umiejętności poprzez poszerzanie wiedzy z dziedziny finansów i rachunkowości oraz śledzenie zmian w prawie polskim, co gwarantuje rzetelne i poprawne prowadzenie spraw finansowych.
Prowadzenie pełnej księgowości to system identyfikacji pomiaru, ewidencji oraz przetwarzania i komunikowania informacji finansowych o działalności przedsiębiorstwa który jest niezbędny do podejmowania decyzji, planowania i kontroli. Daje przejrzysty, wiarygodny obraz rzeczywistości gospodarczej danej formy, jej rentowności, płynności i gospodarności. Sprawozdania i raporty finansowe stanowią podstawę do okresowych rozliczeń z różnymi osobami i instytucjami, z którymi współpracuje wasza firma. Wybierając usługę prowadzenia pełnej księgowości w naszej firmie będziesz mógł w pełni zająć się swoim biznesem, nie zawracając sobie głowy sprawami rozliczeń. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje dokumenty finansowe.
 
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą zoptymalizować bieżące wydatki i skoncentrować się na kluczowych dla swojej firmy zagadnieniach. Podejmując współpracę z naszym biurem księgowo - rachunkowym mogą Państwo liczyć na profesjonalną i fachową obsługę na najwyższym poziomie, dostęp do zawsze aktualnych informacji, jak również elastyczne warunki współpracy. Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym Poltax zyskują Państwo także gwarancję bezpieczeństwa firmowych finansów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu księgowości i rachunkowości wielu przedsiębiorstw, doskonale radzimy sobie nawet z trudnymi, niestandardowymi sytuacjami. Szeroka oferta, umożliwia nam świadczenie kompleksowych usług księgowych, rachunkowych oraz obsługę kadrowo płacową, dzięki której zaoszczędzą Państwo czas, pieniądze i pozbędą się problemów związanych z żmudną i trudną "papierkową robotą".