Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

BIURO RACHUNKOWE KWAPISZ SP.ZO.O.
BIURO RACHUNKOWE KWAPISZ SP.ZO.O.
ul. Mazowiecka 33
97-400 Bełchatów
Biuro powstało z myślą o stworzeniu centrum dla przedsiębiorców, które da im poczucie pewności i bezpieczeństwa w interesach.

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ

Misją na dalsze lata pracy jest utrzymanie dotychczasowych osiągnięć na wysokim poziomie zadowalając zarówno klientów jak i pracowników. Cele oraz wytyczne jakie firma realizuje stanowią podstawę i wynikają z oczekiwań rynku oraz przedsiębiorców. Dalsze lata pracy będą związane z dążeniem do tego aby te oczekiwania były spełniane na każdej płaszczyźnie i na wysokim poziomie. Również w planach na przyszłość jest podjęcie działań w związku z automatyzacją, poprawą oraz ulepszeniem dotychczas świadczonych usług ale również przez to ich udoskonalanie. Sukcesem firmy są sukcesy jej klientów dlatego z oddaniem będziemy działać w najlepiej pojętym interesie klienta obecnego jak i przyszłego.

Poznaj nasze biuro rachunkowe w Bełchatowie, skontaktuj się z nami aby umówić się na wizytę.