Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe K&K
Biuro Rachunkowe "K&K"s.c.
ul. Aleje Jana Pawła II 3/8
97-500 Radomsko
Naszym celem jest kompleksowe wsparcie działalności biznesowej naszych klientów, czym zajmujemy się już ponad 27 lat.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Obsługa Księgowa
 
Naszym celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, komfortu i spokoju naszych klientów, którzy przekonani o tym, że ich sprawy formalne są w profesjonalnych rękach, mają czas na rozwój swoich biznesów. Wykorzystując zalety najnowocześniejszego oprogramowania dostępnego na rynku COMARCH OPTIMA, ułatwiamy podejmowanie decyzji biznesowych dzięki bieżącemu dostępowi do danych finansowych. Reprezentujemy również naszych klientów przed wszystkimi Instytucjami.
 
Obsługa kadrowo-płacowa
 
Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, dbając o prawidłowość i przejrzystość wszelkich spraw łączących pracowników z pracodawcą. Naliczamy wynagrodzenia, przygotowujemy deklaracje do ZUS i US, prowadzimy pełną dokumentację pracowniczą.
 
Doradztwo podatkowe
 
Pomagamy naszym klientom w minimalizacji podatków. Doradzamy najkorzystniejszą formę prawną działalności, wspieramy w podejmowaniu decyzji biznesowych będących najkorzystniejszymi podatkowo oraz proponujemy rozwiązania, które pomagają naszym klientom uzyskać optymalizację podatkową.
 
Zwrot podatku z zagranicy
 
Oferujemy usługi związane z uzyskaniem zwrotu podatku z zagranicy. Odzyskujemy podatek z 14 krajów, w tym z Holandii, Niemiec, Anglii, Irlandii oraz Norwegii. Wszelkie formalności są po naszej stronie. Skracamy czas oczekiwania do minimum.