Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Księgowo Podatkowe BKP
Biuro Księgowo Podatkowe BKP
ul. Sieradzka 2
98-300 Wieluń
Dobrze znamy specyfikę lokalnego i krajowego rynku, co przekłada na sprawną obsługę dla firm obejmującą księgowość.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie każdego miesiąca rozliczeniowego i każdego dnia naszej pracy.
 
Wobec długoletniej obsługi firm w zakresie księgowym w trybie czynnym obsługujemy ponad 150 stałych klientów prowadzących działalność w różnych formach rozliczeń. 
 
 
Wiele czynników decyduje o tym, czy firma jest dobrze zarządzana. Bardzo ważne są zaangażowanie właściciela czy skrupulatność pracowników, ale równie ważna jest dobrze obsługiwana księgowość, która przyczynia się usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa.
 
Możliwie w jak najmniejszym stopiniu angażuje Przedsiębiorce w procesy i procedury księgowe dlatego, naszym celem jest maksymalne odciążenie naszych klientów z obowiązków wynikających z poszczególnych ustaw podatkowych, wizyt w Urzędzie Skarbowym , Zus itd.
 
W tym aspekcie naszym celem jest opieka nad formalną stroną funkcjonowania firmy, podczas gdy przedsiębiorcy będą mogli zająć się swoimi sprawami oraz pomnażaniem swojego majątku.
 
Oferujemy pełen zakresu usług księgowych i rachunkowych wyłączający całkowicie naszego klienta z kontaktów z Us i ZUS , w tym w czasie każdej kontroli .