Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biznes Partner
Biznes Partner Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 24/2
32-500 Chrzanów
Nasze firma świadczy kompleksowe usługi podatkowe. Od 2002 wykonaliśmy zlecenia dla setek zadowolonych klientów. 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Posiadając swoją firmę doskonale zdajesz sobie sprawę jak wiele czas zajmuje Ci poprawne prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Nie każda firma może sobie pozwolić na zatrudnienie własnej księgowej, a księgowanie zdarzeń gospodarczych w PKPiR oraz sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym czy sporządzanie deklaracji VAT przejmuje Twój czas przeznaczony na prowadzenie działalności profilowej swojej firmy. W tym właśnie momencie najlepiej jest poszukać firmy fachowo zajmującej się takimi zagadnieniami jak prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia, sporządzanie zeznań rocznych właścicieli oraz prowadzenie rejestrów zakupu i sprzedaży VAT. Jest to także korzystna ze względu na naglące terminy składania PKPiR, a jak wiadomo pośpiech jest złym doradcą. Natomiast skorzystanie z usług poważnej firmy zajmującej się wyżej wymienionymi zagadnieniami.
 
Polecamy Biuro Rachunkowe w Chrzanowie - zadzwoń do nas.