Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe AUDYT FINANSE
AUDYT I FINANSE 
ul.Piekarska 2 piętro I 
38-300 Gorlice
Służymy Klientom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą, zapewniamy możliwość konsultacji.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Oferujemy pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych, jak również usługi audytu wewnętrznego i zewnętrznego w charakterze usługodawcy zewnętrznego.
 
Zajmujemy się kompleksową obsługą dla każdego typu prowadzonej działalności. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe w dowolnym zakresie – prowadzimy zarówno księgowość pełną (Księgi Handlowe), jak i uproszczoną (Księgi Przychodów i Rozchodów).W oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy proponujemy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.
 
W ramach kompleksowych usług nasi klienci mogą liczyć na reprezentowanie ich przed urzędem skarbowym, oraz instytucjami takimi jak: ZUS, KRS oraz sądy, a także sporządzanie deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych, oraz specjalistyczne doradztwo. Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Zakres naszych usług dostosowujemy do potrzeb Klienta.
 
Jesteśmy solidni i skuteczni w rozwiązywaniu wszelkich problemów z zakresu rachunkowości oraz kadr i płac. Współpraca z adwokatami,
 
 radcami prawnymi oraz biegłymi rewidentami to świadectwo naszych wysokich aspiracji w dążeniu do satysfakcji Klienta.
 Biuro Rachunkowe Gorlice - najlepsi księgowi zadzwoń do nas i poproś o ofertę.