Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe CRACOW UNION
CRACOW UNION Sp. z o.o.
ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków
Wybierając nasze biuro rachunkowe, możecie Państwo skupić się na rozwijaniu firmy, a my w tym czasie zajmiemy się Waszą księgowością.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Biuro rachunkowe
 
Biuro rachunkowe Cracow Union Sp. z o.o. działa na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i doradczą firm. Naszymi głównymi odbiorcami są małe i średnie firmy. Zapraszamy do współpracy także nowo powstające podmioty. Naszemu biuru rachunkowemu zaufało już kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych - począwszy od małych, jednoosobowych firm - po podmioty zatrudniające kilkadziesiąt osób. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami odbywała się w życzliwej, przyjaznej, niemal rodzinnej atmosferze oraz w przeświadczeniu, że zawsze mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów.