Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Katarzyna Witek NEO
Katarzyna Witek NEO
ul. Pułaskiego 1/26
32-050 Skawina
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowane osoby doświadczone w rozliczaniu zarówno firm, jak i instytucji czy organizacji pozarządowych.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Jesteśmy biurem rachunkowym specjalizującym się w obsłudze organizacji pozarządowych, ale świadczymy także profesjonalne usługi księgowe dla małych i średnich firm. Współpracują z nami organizacje i firmy z Krakowa i okolic, ale także z innych miejscowości takich jak Cieszyn, Dąbrowa Tarnowska, Bochnia czy Zakopane. Jest to możliwe dzięki dużej elastyczności i otwartości w podejściu do każdego klienta i uwzględnieniu jego indywidualnych potrzeb. Wyróżnia nas zaangażowanie w realizowane projekty, jesteśmy rzetelni i terminowi.
Poza standardowymi usługami księgowymi zajmujemy się również tym, z czym zwykle zmagają się nowo tworzone firmy lub organizację – dużą ilością papierkowej pracy, którą trzeba wykonać. Dokonujemy ponadto wszelkich rozliczeń z ZUS, urzędami skarbowymi, PFRON.
Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów dofinansowanych ze źródeł publicznych możemy podjąć się rozliczenia przedsięwzięć finansowanych między innymi z programów: NCBiR, FIO, ASOS, Obywatele dla Demokracji, MKiDN, Urząd Marszałkowski, urzędy miast i gmin.