Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro rachunkowe Micash
Biuro rachunkowe „Micash”
ul. Nadbrzeżna 25A 
34-100 Wadowice
Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, niezależnie od tego, czy prowadzą małe, średnie czy duże firmy.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Oferujemy kompleksowe usługi księgowe, a co za tym idzie, zajmiemy się wszystkim, co ma związek z finansami w Państwa firmie. Rozliczanie składek ZUS, prowadzenie ksiąg rachunkowych czy pośrednictwo bankowe nie stanowią dla nas żadnego problemu, a Państwo będą mogli spać spokojnie. Śledzimy wszystkie istotne zmiany w ustawodawstwie, więc mogą być Państwo pewni, że żadne istotne modyfikacje przepisów prawnych nie zostaną przez nas pominięte. Ponadto posiadamy szeroką ofertę usług dedykowanych młodym przedsiębiorstwom. Jak napisać wniosek unijny, aby otrzymać pieniądze?
 
Coraz częściej i coraz więcej mówi się o tym, że obecnie ciężko jest otrzymać dotację unijną, a wkrótce dotacji ma w ogóle zabraknąć. I faktycznie, im wcześniej Państwo zdecydują się starać o otrzymanie dofinansowania z UE, tym większe prawdopodobieństwo pomyślnego rozpatrzenia wniosku. Śledzimy nabory na wnioski UE, więc naszym Klientom możemy pomóc w wyborze odpowiedniego programu, z którego udzielone może zostać dofinansowanie. Nadal, aby skutecznie pozyskać dofinansowanie, potrzeba odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. Biuro rachunkowe MICASH posiada spore doświadczenie w składaniu wniosków o dofinansowanie z UE. Powiemy Państwu, jak taki wniosek złożyć, co trzeba w nim zawrzeć i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Wspólnymi siłami możemy osiągnąć ogromny sukces. Zapraszamy!nsów.