Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe Invest Marta Chełstowska
Biuro Rachunkowe Invest Marta Chełstowska
ul. Mazowiecka 13B
07-410 Ostrołęka
Masz pomysł na biznes? Przyjdź pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę działalności do Twoich oczekiwań. 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Pełna Księgowość
Szukasz profesjonalnego biura do prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych? Zależy Ci na rzetelnej i profesjonalnej obsłudze? Chcesz na bieżąco kontrolować swoje finanse?  Dobrze trafiłeś specjalizujemy się w tej dziedzinie księgowości.
 
KPiR, Ryczałt
Jesteś małym przedsiębiorcą pochłoniętym pracą na rzecz własnej firmy? Obce są Ci zagadnienia księgowo-podatkowe ? Dobrze trafiłeś, pomożemy ci w obszarze księgowości a Ty zajmiesz się prowadzeniem swojej działalności.
 
Kadry i Płace
Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy, pozyskiwanie pracowników pochłania mnóstwo pracy. Nie masz czasu na zastanawianie się która forma zatrudnienia jest korzystna dla Ciebie. Przyjdź rozwiążemy ten problem za Ciebie!
 
Doradztwo podatkowe
Ustawy, przepisy, zmiany, nowelizację itd. Weźmiemy to na swoje barki byś mógł zajmować się prowadzeniem biznesu a nie traceniem czasu na błądzenie w gąszczu przepisów i interpretacji podatkowych.