Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe SafeTax
Biuro Rachunkowe SafeTax
ul. Browarna 1 lok. 2
08-110 Siedlce
Jesteśmy zespołem księgowych, posiadającym wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedsiębiorcami. Zapraszamy do kontaktu.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Podatkowa księga przychodów i rozchodów
Prowadzenie własnej firmy wiąże się z ilością obowiązków, którym nie jest łatwo sprostać ze względu choćby na niedostatek czasu. Jednym z takich obowiązków jest prowadzenie księgowości i płacenie podatków, pilnowanie terminów i zmian w przepisach. Dlatego główną zasadą naszej oferty jest minimalizowanie udziału Klienta w procesie prawidłowej obsługi księgowej i podatkowej. Prawidłowe i terminowe zaksięgowanie dokumentów, obliczenie dochodu i ustalenie wysokości podatków spoczywa na nas, od Klienta oczekujemy dostarczenia kompletu dokumentów w stosownym terminie. Oczywiście w każdej chwili jesteśmy gotowi służyć informacją odnośnie możliwości zaliczenia do kosztów aktualnych czy przewidywanych wydatków przedsiębiorcy.
 
Księgi rachunkowe
Księgi rachunkowe są najbardziej złożoną formą prowadzenia księgowości. Właściwe prowadzenie księgowości wymaga doświadczenia, wiedzy na temat zasad księgowości oraz znajomości przepisów podatkowych. Dlatego prawie nie zdarza się aby przedsiębiorcy prowadzili księgi rachunkowe samodzielnie. Nasza oferta obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych dla Spółek handlowych i innych zobowiązanych do prowadzenia rachunkowości jednostek. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości, świadczymy wachlarz usług wykraczający poza standardowe ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych, obliczenie podatków i sporządzenie sprawozdania finansowego. Współpracując z przedsiębiorstwami prowadzącymi księgi rachunkowe bierzemy pod uwagę zakres potrzeb informacyjnych Właścicieli czy Zarządu, jak również doświadczenie Klienta we współpracy z księgowością i prowadzeniu spółek handlowych. Dzięki doświadczeniu i współpracy jesteśmy w stanie stworzyć bezpieczny i sprawnie działający system, odpowiadający oczekiwaniom Klienta i pozbawiony zbytniego skomplikowania.
 
Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych
Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych jest prostszą formą opodatkowania, w porównaniu do podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Mimo tego większość przedsiębiorców nie ma i nie chce mieć styczności z rozliczaniem własnych podatków, podejmując decyzję powierzenia rozliczeń podatków specjalistom. Dlatego nasza oferta obejmuje również obsługę przedsiębiorców opodatkowanych w takiej właśnie formie. Tak jak w przypadku podatkowej księgi przychodów i rozchodów, obowiązkiem przedsiębiorcy jest dostarczenie dokumentów w stosownym terminie. Pozostałe czynności wykonujemy w imieniu Klienta.