Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe XIĘGOWA.PL
Biuro Rachunkowe XIĘGOWA.PL
ul. Wileńska 51B, 
Wołomin 05-200
O niczym nie zapomnisz! W ramach kompleksowej obsługi księgowej informujemy Cię o podatkach: sms/e-mail.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Po podpisaniu umowy i odpowiednich pełnomocnictw, przejmujemy na siebie  kontakty z Urzędem Skarbowym, ZUS-em oraz dokonujemy koniecznych zmian w bazie CEIDG instytucjami państwowymi, zwalniając Was z tego obowiązku.
 
Jedynym Państwa zmartwieniem, będzie dostarczenie do naszego biura dokumentów rozliczeniowych i pracowniczych (np. zwolnień lekarskich, urlopów, itp.), a w przypadku takiego uzgodnienia, będziemy sami je odbierać z Państwa siedziby.
 
My sporządzimy dla Państwa gotowe deklaracje podatkowe i wyślemy je do odpowiednich urzędów, listy wynagrodzeń pracowników zestawienia finansowe według Państwa założeń.
 
Udzielimy wskazówek, jak powinniście optymalizować swoje przychody i wydatki, aby obciążenia z tytułu podatków były możliwie najniższe.
 
Nasze biuro rachunkowe przejmie na siebie całą odpowiedzialność za poprawność i terminowość składania deklaracji Waszej Firmy do urzędu skarbowego i ZUS!.