Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe Fiscal Małachowska Monika
Biuro Rachunkowe Fiscal Małachowska Monika
ul. Szopena 9
48-300 Nysa
Kompleksowa obsługa księgowa małych i średnich firm obejmująca także obsługę w zakresie kadr i bhp.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Biuro Rachunkowe FISCAL pragnie być partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw ... partnerem, który rozumie potrzeby swoich klientów i wspiera w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i kadrowych wszystkim tym, którzy tego potrzebują. Powołaniem naszego biura rachunkowego jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic.
 
Staramy się świadczyć usługi wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. Pomaga mi w tym zdobyte doświadczenie oraz ciągły rozwój poprzez zdobywanie nowej wiedzy oraz reagowanie na potrzeby naszych klientów.
 
Świadczymy usługi księgowe i kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym. W naszym biurze rachunkowym możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami.
Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i świadczymy usługi w takim zakresie, jakiego od nas oczekują (m.in. elastyczne godziny pracy, dojazd do Klienta). 
Usługi świadczę we własnym lokalu, jak i na zewnątrz u klienta. Posiadam uprawnienia Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg, a działalność biura objęta jest ubezpieczeniem OC.