Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe WEKTOR Jarosław Wróblewski
Biuro Rachunkowe WEKTOR Jarosław Wróblewski
ul. Czyżewskiego 38, 80-336 Gdańsk
Współpracujemy także z tłumaczami biegłymi, co pozwala na profesjonalną obsługę w różnych językach.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Usługi księgowe dla firm obejmują świadczenia w zakresie czynności niezbędnych dla utrzymania finansów przedsiębiorstwa w idealnym porządku. Obejmują one między innymi:
 
- kompleksowe prowadzenie Ksiąg Handlowych (pełna księgowość) – od 1 stycznia 2017 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o rachunkowości, zgodnie z którą do prowadzenia ksiąg rachunkowych zobowiązane są podmioty, których przychód roczny za 2016 rok przekroczył 8 595 200 zł.
 
- kompleksowe prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtu - te czynności rachunkowe zaliczane są do uproszczonej rachunkowości i stanowią zestaw podstawowych zasad gromadzenia danych finansowych firmy opracowanych z myślą o wypełnianiu zobowiązań podatkowych przez małych przedsiębiorców. 
 
- kompleksowe prowadzenie kadr i płac – obsługa kadrowo- płacowa obejmuje przede wszystkim prowadzenie dokumentacji kadrowej, przygotowywanie świadectw pracy, ustalanie uprawnień do urlopów, naliczanie wynagrodzeń, odpraw, odszkodowań, ekwiwalentów, rozliczenia z ZUS i US, przygotowywanie deklaracji PIT.
 
- audyt księgowy oraz kadrowo-płacowy wcześniej prowadzonej dokumentacji – dokonujemy weryfikacji dokumentacji księgowej i podatkowej oraz dokumentacji kadrowo-płacowej, która ma na celu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości oraz umożliwienie dokonania korekty w celu uniknięcia potencjalnych sankcji za niezgodne z przepisami prowadzenie tego rodzaju dokumentacji.
 
- konsultacje, również mailowe i telefoniczne, w zakresie spraw księgowych i kadrowo-płacowych – udzielamy porad dotyczących uproszczonej oraz pełnej księgowości, jak również obsługi kadrowo-płacowej w trybie pomocy doraźnej bądź w ramach stałej obsługi, stosując się do aktualnych przepisów prawa na tych płaszczyznach.
 
- restrukturyzacje i programy naprawcze firm – proponujemy nie tylko kompleksową rachunkowość dla firm, ale też współpracujemy z przedsiębiorstwami, znajdującymi się w sytuacji kryzysowej i wspólnie dążymy do ustabilizowania ich sytuacji gospodarczej, koncentrując się na zidentyfikowaniu głównego problemu oraz wskazaniu potencjalnych rozwiązań.
 
Ceny usług księgowych w głównej mierze zależą m.in. od:
 
- rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej (osoba fizyczna lub Spółka z o.o.)
- rodzaju prowadzonej księgowpści (Księga Handlowa lub Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów)
- ilości zapisów/dekretów
- ilości zatrudnionych pracowników
- ilości środków trwałych
- czy firma jest płatnikiem VAT, czy realizuje transakcje WNT, export-import, itp.
 
Szukasz Biura Rachunkowego w Gdańsku? Zadzwoń do nas.