Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

MoJe Biuro Rachunkowe Monika Jelonek
MoJe Biuro Rachunkowe Monika Jelonek
ul. Wielkopolska 403 
81-531 Gdynia
MoJe Biuro Rachunkowe pomoże uporządkować i prowadzić księgowość każdej firmie. Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Z moją pomocą pełna księgowość Państwa firmy będzie zawsze pod kontrolą. Fachowe usługi księgowe i podatkowe są niezbędne dla prowadzenia zgodnie z prawem działalności, a ja doskonale wiem, jak je starannie przeprowadzić. W czasach, kiedy przepisy są zawiłe i ciągle się zmieniają dobra księgowa lub księgowy są prawie niedostępni lub świadczą bardzo drogie usługi. Ja organizuję tak pracę biura, aby każda firma mogła powierzyć mi swoją księgowość. Codziennie jestem do Państwa dyspozycji, troszcząc się o księgowość i podatki zgodnie z obowiązującymi ustawami. Do moich usług zaliczają się m. in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji i rejestrów różnego typu, jak również sporządzanie sprawozdań i przygotowanie innych dokumentów , w tym deklaracji podatkowych. Jeśli Gdynia lub Sopot są obszarami działania Państwa firmy, zapraszam do współpracy w zakresie świadczenia usług księgowych, w tym prowadzenia księgowości i rozliczania podatków.
 
Księgowość w Gdyni, szukasz najlepsze biuro? Zadzwoń dowiedz się więcej.