Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe LEMAT
Biuro Rachunkowe LEMAT
ul. Staromiejska 15E lok.3, 84-300 Lębork
Nasza oferta zawiera prowadzenie wymaganych prawem  ksiąg i ewidencji podatkowych. Wykonujemy rozliczenia wynagrodzeń i ubezpieczeń.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Świadczymy usługi informatyczne.  Oferujemy usługi w zakresie BHP. Od lat współpracujemy z firmą Biuro Usług Specjalistycznych KORONA z Lęborka, która organizuje szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy.  W przypadku problemów o charakterze prawnym, z którymi spotykają się nasi zleceniodawcy oferujemy pomoc w zakresie doradztwa podatkowego, którą świadczy właściciel biura wpisany  na listę doradców podatkowych pod numerem 01557. 
Pozostałe  zagadnienia prawne rozwiązuje współpracująca z nami Kancelaria Adwokacka z Lęborka prowadzona przez adwokat Joannę Król-Krupę. 
Włączając się w kierowanie gospodarką podatkowo-finansową firmy wskazujemy, jakie są możliwości ułożenia działań, aby efekt ekonomiczny był możliwie najkorzystniejszy. Nie chodzi o niepłacenie zobowiązań publiczno-prawnych, jak wielokrotnie postrzega się zadania firm z naszej branży, ale o to by obciążenia te były optymalne dla przedsiębiorcy. Aby gwarantowały rozwój firmy oraz zapewniały jej stabilną i pewną sytuację ekonomiczną. 
Współpracując  z administracją państwową, samorządową oraz wieloma instytucjami finansowymi wykorzystujemy środki  komunikacji elektronicznej. Dzięki temu, współdziałające strony oszczędzają czas i pieniądze oraz mają gwarancję rzetelnie, sumiennie właściwie zrealizowanego zadania. 
Niektórych klientów obsługujemy od początku działalności naszej firmy, czyli już od 25  lat, co utrzymujemy jako dowód, że jesteśmy godnym zaufania partnerem. To też,  pozwoliło  na systematyczne zwiększanie liczby zleceniodawców, którzy z kolei polecają nas swoim znajomym oraz partnerom biznesowym.