Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe JT Office
Biuro Rachunkowe JT Office sp. z o.o. 
ul. Cyprysowa 16/18,
83-000 Pruszcz Gdański
Profil biznesowy naszej firmy został tak stworzony, by przy jak najbardziej konkurencyjnych cenach zapewniać maksimum satysfakcji klienta.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Poszukujesz profesjonalnego księgowego? Nie masz czasu na samodzielne prowadzenie własnej księgowości? Chcesz obniżyć koszty prowadzonej działalności i efektywniej wykorzystać swój czas na rozwój własnej firmy? Zadzwoń do nas, a my Ci w tym pomożemy. U nas spotkasz się z najwyższym poziomem usług za na prawdę rozsądną cenę. Zawsze profesjonalne podejście do klienta oraz jego spraw, powoduje, że nasze usługi naprawdę się wyróżniają pośród tak licznej konkurencji na rynku. Zadzwoń i sam się przekonaj! Wieloletnie doświadczenie w branży oraz lata współpracy z wieloma podmiotami sprawiają, że bardzo dobrze wiemy, co jest dla Ciebie najważniejsze. Jeśli chcesz byśmy to my odbierali od Ciebie dokumenty, powiedz nam o tym. Jeśli wolisz wpłaty podatku i ZUS w okienku pocztowym, powiedz nam o tym, a będziemy specjalnie dla Ciebie przygotowywać druki wpłaty zgodnie z obowiązującym wzorem.
Posiadamy wypracowany przez lata model działania, jednak bardzo chętnie go specjalnie dla Ciebie zmodyfikujemy, jeśli tylko uznasz, że taka modyfikacja sprawi, że będzie Ci się z nami lepiej współpracowało.