Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kaweccy
Kaweccy s.c.
ul. Wolności 10
942-506 Będzin
Naszym celem jest zapewnienie rzetelnej obsługi dostosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ
 
Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi księgowe przez wysoko wykwalifikowaną, prężną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie, poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry  pracującej w księgowości od 1999 roku. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC. Wspomagamy firmy w zakresie prowadzenia działalności, właściwego zarządzania oraz podejmowania przez nie racjonalnych decyzji gospodarczych. Jesteśmy z naszymi klientami od momentu "pomysłu na firmę" poprzez pomoc w jej rejestracji, adaptację na rynku, po realizację wytyczonych celów. Towarzyszymy w trudnych chwilach, pierwszych niepowodzeniach i pierwszych sukcesach, by później z satysfakcją obserwować, jak firma osiąga stabilizację gospodarczą oraz generuje zyski. Wspomagamy naszą wiedzą, służymy radą i przede wszystkim dbamy o przestrzeganie przepisów prawa podatkowego z uwzględnieniem optymalizacji podatkowej.
 
Szukasz księgowego z Będzina? Zadzwoń do nas.