Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe ABAKUS
Biuro Rachunkowe ABAKUS
ul. Traugutta 1 Ip. pok. 14
43-502 Czechowice–Dziedzice
Naszym celem jest harmonijna i owocna współpraca oparta na wzajemnym poszanowaniu i zrozumieniu.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Jesteśmy zaszczyceni, że zechcieli Państwo poświęcić czas na zapoznanie się z ofertą Biura Rachunkowego ABAKUS w Czechowicach – Dziedzicach. Prosimy przyjąć gratulacje i życzenia wielu sukcesów w Państwa firmie. Zwracamy się do Państwa nie tylko z najlepszymi życzeniami, ale równocześnie chcielibyśmy zaoferować nasze usługi.
 
Certyfikowane Biuro Rachunkowe ABAKUS oferuje państwu profesjonalizm na najwyższym poziomie oraz elastyczność oferowanych usług. Głównym atutem naszej firmy jest wiedza i doświadczenie. Właścicielom i Zarządom firm oferujemy kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Wspieramy naszych klientów również przy zakładaniu przedsiębiorstwa oraz dokonywaniu przekształceń spółki.  
 
Zajmujemy się wykonywaniem usług finansowo - księgowych. Główną zasadą obowiązującą we współpracy z naszym klientem jest partnerstwo w interesach. Chcemy się czuć, zarówno potrzebni jak też doceniani jako fachowcy w swojej profesji. Poprzez nasze działania stajemy się jedną ze składowych komórek przedsiębiorstwa naszego klienta. Jego dobro jest dla nas priorytetem. Zapraszamy każdego przedsiębiorcę, który szuka wsparcia w zakresie księgowości i właściwego biura rachunkowego.
 
Księgowość w Czechowicach-Dziedzicach, szukasz najlepsze biuro? Zadzwoń dowiedz się więcej.