Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
MIKA CONSULTING Monika Sajkiewicz Sp.J
ul. Wojkowicka 14a, 
41-250 Czeladź
Każdy podmiot gospodarczy może liczyć na naszą fachową pomoc już na etapie zakładania firmy lub otwierania jej oddziału.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Biuro Rachunkowe Mika Consulting profesjonalnie zajmuje się szeroko pojętym doradztwem gospodarczym na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Oferujemy outsourcing w takich obszarach jak finanse i rachunkowość, kadry i płace czy BHP a więc wszędzie tam, gdzie są kluczowe kwestie dla Twojego biznesu. Naszymi klientami są zarówno firmy z Polski, o różnej formie prawnej , jak również dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa zagraniczne, które w Polsce utworzyły swój oddział. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia i obsługi podmiotów w specjalnych strefach ekonomicznych. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań klientów. Firmom zagranicznym proponujemy również obsługę w językach obcych. Zdobyte podczas pracy doświadczenie pozwala zaproponować Państwu sprawdzone metody współpracy dlatego też warto nam powierzyć obsługę firmy.
 
Poznaj nasze biuro rachunkowe w Czeladzi, skontaktuj się z nami aby umówić się na wizytę