Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe Usługowiec
Usługowiec Sp. z o.o.
ul. Kozielska 16
47-400 Racibórz
Aby zapewnić komfort w ramach obsługi, reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Zapraszamy do naszego biura.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Kancelaria Podatkowa „USŁUGOWIEC” Sp. z o.o. to nowoczesne biuro rachunkowe, które powstało w 1989 roku. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości, podatków, prowadzenia kadr i płac oraz szkoleń BHP i HACCP dla przedsiębiorstw o różnorodnym profilu działalności. Kancelaria zapewnia swoim Klientom prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Gwarantuje bezpieczeństwo, biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi, posiadając jednocześnie polisę OC. Zdajemy sobie sprawę, jak zróżnicowaną działalność prowadzą nasi Klienci i z jakimi problemami na co dzień stykają się w swoim biznesie. Dlatego każdy Klient jest u nas traktowany indywidualnie i może liczyć na nasze wsparcie. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne doradzanie klientom w prowadzeniu ich biznesu.
 
Polecamy usługi w zakresie:
 
Kompleksowej obsługi firm (Regulacja z Urzędem Skarbowym, ZUS oraz GUS)
Prowadzenia ewidencji ryczałtowych
Prowadzenia księgi Przychodów i Rozchodów
Sporządzania zeznań
Prowadzenia Ksiąg Handlowych
Akt osobowych
Deklaracji ZUS