Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

FISKUS Kancelaria Podatkowa
FISKUS SP. Z O.O. Kancelaria Podatkowa
ul. Plac Niepodległości 5, 
41-703 Ruda Śląska
Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Kompleksowa obsługa firm
Dbamy o interesy naszych klientów pomagając w wyborze opcji podatkowych. Uczestniczymy w zakładaniu firmy od A do Z wyręczając naszego klienta i oszczędzając jego czas. Posiadamy licencję Ministra Finansów co pomaga nam służyć praktyczną i zawsze aktualną wiedzą z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego. Firma nasza posiada ubezpieczenie OC.
 
Prowadzenie ksiąg
Spełniamy oczekiwania i potrzeby podmiotów, związane z prowadzeniem pełnej księgowości – zgodnie z ustawą o rachunkowości. Oferujemy kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, ze szczególnym uwzględnieniem controllingu.
 
Prowadzenie ewidencji
Prowadzimy ewidencje podatkowe, dopasowane do specyfiki biznesu Klienta - księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtu, podatku VAT, środków trwałych i wyposażenia. Sporządzamy deklaracje i dokonujemy rozliczeń z Urzędem Skarbowym.
 
Rozliczenia ZUS
W ramach współpracy, zapewniamy sporządzanie i przesyłanie miesięcznych deklaracji do ZUS oraz rejestrację i wyrejestrowanie z ZUS pracowników. Prowadzimy ewidencje kadrowo-płacowe. Reprezentujemy interesy naszych Klientów przed ZUS.