Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe B&M&W
Biuro Rachunkowe B&M&W 
ul. Sienkiewicza 1 
42-600 Tarnowskie Góry
Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe jest naprawdę szeroki. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Biuro Rachunkowe B&M&W zapewnia kompleksową obsługę firm. Zadaniem naszego biura rachunkowego jest przełożenie działalności gospodarczej na liczby, tak aby nasi klienci mieli pewność, że ich finanse są w pełni zgodne z obowiązującym prawem i przynoszą oczekiwane zyski. Aby sprawnie prowadzić biznes należy mieć dobrze prowadzoną strefę finansową.
 
Nasze biuro zapewnia:
 
prowadzenie księgowości
obsługę kadrowo-płacową
rozliczenie podatku dochodowego PIT
odzyskanie podatku VAT z tytułu faktur zagranicznych
pomoc w wyborze optymalnego leasingu.
Gwarantujemy rzetelną obsługę, profesjonalne doradztwo podatkowe oraz kadrowo-płacowe, tak aby zoptymalizować firmowe finanse. Pomagamy w przygotowaniu wniosków i dokumentacji do różnych instytucji Państwowych.
 
Wychodząc na przeciw osobom planującym założenie własnej działalności gospodarczej prowadzimy cykliczne szkolenia wraz z Inkubatorem Przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach, dzięki którym łatwiej jest się odnaleźć w gąszczu przepisów i form podatkowych. Pomagamy w założeniu działalności gospodarczej i przebrnięciu przez wszystkie formalne jej etapy. Aktywnie wspieramy proces starania się o dotacje unijne na założenie własnej działalności gospodarczej.