Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowo-Finansowe GFIN
Biuro Rachunkowo-Finansowe GFIN
ul. Sobieskiego 1, 
42-600 Tarnowskie Góry
Naszym celem jest stały rozwój, badanie oczekiwań Klientów, dbałość o jakość usług potrzeb Klientów. 
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
W dobie globalnego i powszechnego internetu oraz rozwoju urządzeń mobilnych nie ma innej możliwości jak świadczenie usług księgowych tą właśnie drogą. Przykładem na to jest rozwój bankowości internetowej. Czy ktoś 20 lat temu pomyślał, iż będzie możliwe załatwienie wszystkich operacji bankowych bez wychodzenia z domu, a to stało się faktem.
Wiemy jak ważnym czynnikiem w działalności firmy jest ograniczenie kosztów obsługi zewnętrznej, dlatego też postawiliśmy na wykorzystanie możliwości jakie daje internet. Aby zadowolić każdego klienta stworzyliśmy szereg modelów współpracy z nami adresowanych zarówno do Klientów którzy preferują tradycyjne usługi księgowe, nazwijmy to "papierowe", po Klienta nowoczesnego któremu nie obcy jest komputer, a wykorzystanie sieci internetowej w powiązaniu z zastosowaniem nowoczesnego oprogramowania, jednocześnie pozwoli zaoszczędzić na kosztach obsługi księgowej.
Chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze naszych Klientów stworzyliśmy strefę klienta w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje, deklaracje, wydruki potrzebne każdemu przedsiębiorcy do bieżącej informacji i oceny swojej firmy. Platforma ta służy również do bieżącej komunikacji pomiędzy biurem rachunkowym a Klientem.
Sądzimy, iż stały nasz rozwój i dążenie do generalnej zasady, ażeby być pomocnym w "kompleksowej" obsłudze księgowo-finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, pozwoli zadowolić naszych Klientów i zapewni im komfort prowadzenia firmy.
Pragniemy działać w obszarach w których wykorzystanie oferowanych przez nas usług jest opłacalne dla naszych Klientów, daje im możliwość rozwoju i przynosi zyski. Naszym celem jest umożliwić pełne wykorzystanie zalet i możliwości systemów informatycznych, przy najniższym koszcie zakupu i eksploatacji.