Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe BIUREX
Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o.
ul. Tarnowska 15
25-394 Kielce
Podstawowym profilem naszej działalności jest doradztwo i prowadzenie pełnej dokumentacji, związanej z podatkami.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. to wyjątkowa firma na świętokrzyskim rynku usług podatkowych: łączy ekspercką wiedzę prawno-podatkową z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, angażując sie jednocześnie w szereg akcji pro publico bono. 
 
BIUREX jest pierwszym biurem rachunkowym, które powstało w Kielcach: swoją działalność zainaugurowaliśmy 21.01.1991. Założycielem biura był doradca podatkowy, Ryszard Cielibała. W chwili obecnej firma prowadzona jest przez jego syna, także doradcę podatkowego, Michała Cielibałę: prawnika z wykształcenia, posiadającego wpis Ministra Finansów na listę doradców podatkowych. 
 
Podstawowym profilem naszej działalności jest doradztwo podatkowe i prowadzenie pełnej dokumentacji, związanej z podatkami. Siedziba firmy mieści się w przystępnym miejscu, przy ul. Tarnowskiej 15 w Kielcach. Od 1993 roku działamy także w Iłży, na Mazowszu.