Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

SUPREME Kancelaria Podatkowa
SUPREME Kancelaria Podatkowa
ul. Okrzei 18/7
25-525 Kielce 
U Nas to klient decyduje o zakresie świadczonych usług, w zależności od potrzeb oraz złożoności firmy jaką prowadzi.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Usługi Księgowe świadczone przez Nasze Biuro Rachunkowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. U Nas to klient decyduje o zakresie świadczonych usług, w zależności od potrzeb oraz złożoności firmy jaką prowadzi. Księgowość każdej firmy firmy powinna być prowadzona racjonalnie i rzetelnie z jednoczesnym wykorzystaniem optymalizacji podatkowej.  Wybór Biura Rachunkowe to jedna z najważniejszych decyzji jaką podejmuje przedsiębiorca, ponieważ to od tej decyzji zależy spokój przedsiębiorcy oraz bezpieczeństwo jego firmy oraz finansów jakimi dysponuje. Nasze Biuro Rachunkowe finanse klientów stawia na pierwszym miejscu, dzięki informacji jaką klient do Nas otrzymuje. W biznesie to właśnie informacja ma największe znaczenie. Usługi Księgowe świadczymy z wykorzystaniem nowoczesnych systemów księgowych oraz komunikacji z klientami. Przy prowadzeniu księgowości nie skupiamy się tylko na zaewidencjonowaniu dokumentów - staramy się być przewodnikami dla Naszych klientów w świecie zawiłych i niezrozumiałych przepisów prawa podatkowego.