Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe AS Anna Stanecka
Biuro Rachunkowe AS Anna Stanecka
ul. Wojska Polskiego 9
27-200 Starachowice, 
Nasza oferta skierowana jest szczególnie do mikro i małych firm w zakresie obsługi działalności gospodarczej.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
  
Księgowością zajmujemy się kompleksowo i tak, aby nasi klienci nie tracili czasu!Wierzymy, że nasze największe atuty to wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i kadr (20 lat!), bezpłatna pomoc w zakładaniu firmy po godzinach pracy oraz niezmiernie istotne w dzisiejszych czasach fachowe doradztwo podatkowe, na które może liczyć niezwłocznie (!) każdy nasz klient.Oferujemy pełną obsługę (odbiór dokumentów, pełną reprezentację przed urzędami, wystawianie faktur). Obsługujemy kilkadziesiąt firm z regionu świętokrzyskiego, a także firmy z całej Polski - z Łodzi, Krakowa i Warszawy.Biuro Rachunkowe AS wszystkim swoim klientom gwarantuje prawidłowe i profesjonalne prowadzenie dokumentacji księgowej, posiadamy certyfikat Ministra Finansów..