Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Centrum Finansowo Doradcze
Centrum Finansowo Doradcze Sp. z o.o.
Ul. Żwirki i Wigury 15
62-200 Gniezno
Kontakty, odbiór dokumentów oraz formy zapłaty za usługi dopasowujemy do każdego z naszych Klientów.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
  
Co zyskuje firma która powierza nam swoją księgowość?
 
komfort poprzez unikalny system realizacji usługi
Rozumiemy ograniczenia którym podlegają nasi Klienci, dlatego staramy się przejąć jak największą część ich działań związanych z księgowością. Wasz biznes to rozwój Waszej firmy, nasz to zapewnienie Wam księgowości.
 
Przypominamy, pomagamy i wskazujemy drogę tak, by uniknąć jakichkolwiek problemów na styku biznes - administracja, nie czekamy na powstanie problemów, korzystając ze zdobytej wiedzy staramy się im zapobiec.
 
Naszym Klientom dostarczamy rozwiązań dopasowanych do ich specyficznych potrzeb, zawsze ustalamy indywidualnie zasady współpracy. Kontakty, odbiór dokumentów oraz formy zapłaty za usługi dopasowujemy do każdego z naszych Klientów.
 
oszczędność poprzez redukcję kosztów
Wieloletnie doświadczenia krajów rozwiniętych jak i nasze Polskie, upewniają nas w przekonaniu, że poprzez outsourcing usług księgowych Klienci zyskują znaczące oszczędności.
 
Na koszty księgowości nie składają się wyłącznie koszty wynagrodzeń personelu, ale również koszty oprogramowania, sprzętu komputerowego, ich updatów, szkoleń zawodowych oraz koszty pokrycia ewentualnych błędów.
 
Prosty system opłat za usługi, Klient zawsze wie ile zapłaci za księgowość, ryczałtowe wynagrodzenie miesięczne, które ulega zmianie wyłącznie po negocjacjach z Klientem.
 
Odpłatność za nasze usługi określana jest indywidualnie i zależy od formy prowadzonej księgowości, liczby dokumentów do księgowania, skomplikowania rozliczeń oraz liczby pracowników.
 
Polecamy Biuro Rachunkowe w Gnieźnie - zadzwoń do nas.