Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe FinCare
Biuro Rachunkowe FinCare sp. z o.o.
ul. Marii Dąbrowskiej 6a,
62-500 Konin
Nasze firma wykonuje usługi w oparciu o certyfikat Ministerstwa Finansów oraz obowiązkowe ubezpiczenie OC.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Prowadzisz działalność gospodarczą i nie chcesz lub nie lubisz tracić energii na sprawy księgowo-kadrowe oraz stresować się w trakcie kontroli swojej firmy? Zastanawiasz się, czy swoje finanse powierzyć księgowej czy może podpisać umowę z biurem rachunkowym? Mamy dla Ciebie kilka faktów do przemyśleń, ponieważ ta oferta skierowana jest dla Ciebie.
 
Biuro rachunkowe FinCare powstało w 2009 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie zrównania relacji klient – urząd. Kadra naszego biura składa się zarówno z doświadczonych profesjonalistów m.in. wieloletnich pracowników działu kontroli podatkowej Urzędu Skarbowego o kwalifikacjach potwierdzonych wieloma certyfikatami, jak i ludzi młodych, ambitnych oraz wykształconych. Duże doświadczenie w zakresie rozliczeń podatkowo-księgowych, kadrowych oraz znajomość procedur związanych z prowadzonymi postępowaniami kontrolnymi pozwala Nam zaproponować Państwu ofertę współpracy, która umożliwi Wam osiągnięcie większego spokoju w prowadzeniu działalności gospodarczej. Z doświadczeń nabytych w trakcie pracy w kontroli wiemy, że aby zapewnić właściwy tok postępowania w trakcie kontroli podatkowej należy znać jego specyfikę, by móc skutecznie egzekwować wynikające z przepisów prawa podatnika.
 
Jeżeli zależy Państwu na: 
 
wzmocnieniu swojej pozycji w kontaktach z Urzędami,
zoptymalizowaniu płaconych przez Waszą firmę podatków,
właściwej reprezentacji w trakcie kontroli,
proszę o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy w celu uzgodnienia dogodnego terminu i miejsca spotkania. Dla nowych klientów przewidujemy pierwszy miesiąc wolny od opłat w celu możliwości zapoznania się z naszą ofertą.
 
Aby zapewnić kompleksowość naszych usług i dać Państwu większy komfort prowadzenia działalności gospodarczej podjęliśmy współpracę ze specjalistami z innych dziedzin m.in.: 
 
konsultant ds. BHP,
pośrednik nieruchomości