Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro rachunkowe EKSIEGOWI24
Biuro rachunkowe EKSIEGOWI24
ul. Żeromskiego 19/10
64-920 Piła
Pomożemy w rozwiązywaniu wszelkich problemów z zakresu rachunkowości i fachowo odpowiemy na każde Państwa pytanie.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Księgowość dla firm
Przekazując w nasze ręce prowadzenie księgowości zyskują Państwo pewność, że wszelkie sprawy związane z rozliczeniami podatków będą prowadzone przez osoby z doświadczeniem, zajmujące się tym na co dzień. W ten sposób zyskują Państwo:
 
oszczędzając czas i wysiłek związany z prowadzeniem księgowości we własnym zakresie i możliwość skupienia się na maksymalizowaniu własnych przychodów,
fachową obsługę, czego potwierdzeniem jest posiadanie certyfikatu księgowego,
gwarancję zachowania tajemnicy i poufności,
ubezpieczenie OC w ramach prowadzonej przez biuro działalności,
rozwiązanie znacznie tańsze dla firmy niż zatrudnienie księgowego,
dostęp do fachowej wiedzy i narzędzi umożliwiających sprawne działanie firmy
 
Płace i ZUS
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę płac. Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów oferujemy pełną obsługę bądź też obsługę tylko wybranych jej elementów. Pełna obsługa płac obejmuje prace związane z naliczaniem wynagrodzeń pracowników, odprowadzaniem zaliczek na podatek dochodowy do właściwych Urzędów Skarbowych oraz naliczaniem składek ZUS jak również przygotowywanie deklaracji rocznych. Wykorzystanie w pracy najnowszych technologii pozwala nam zapewnić Państwu najwyższą jakość usług w rozsądnej cenie.
 
Usługi dla firm
Zakładanie firmy
 
Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu chętnie doradzimy Ci w sprawach z tym związanych. Pomożemy zastanowić się nad wyborem formy prawnej, sposobu rozliczania z Urzędem Skarbowym w zakresie podatków oraz załatwieniem formalności związanych z zatrudnieniem pracowników w ZUS. 
 
Każda działalność jest specyficzna, uzależniona od wielu czynników – branży, formy prawnej, itd., a w prawie podatkowym istnieje wiele rozwiązań możliwych do zastosowania w różnych sytuacjach, szczególnie dla zakładających działalność gospodarczą. Doradzimy, podpowiemy jakie są możliwości i z jakich rozwiązań warto skorzystać, a na co należy zwrócić szczególną uwagę.
 
Wiemy jak bardzo liczysz swoje pieniądze rozpoczynając działalność gospodarczą, dlatego specjalnie z myślą o nowych firmach wprowadziliśmy promocję na usługi księgowe. Przez pierwsze 2 miesiące za nasze usługi zapłacisz tylko 50% ceny ustalonej na umowie.