Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

COMPERTUS Katarzyna Pawłowska
COMPERTUS Katarzyna Pawłowska
os. M. Mielżyńskiego 97 lok. 6
62-020 Swarzędz
Współpracujemy z kancelariami prawnymi, w tym kancelarią prawa pracy, notariuszem oraz biegłym rewidentem.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Nasze usługi świadczymy w języku polskim i niemieckim, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Stale współpracujemy z kancelariami doradców podatkowych z Berlina i Hamburga.
 
Nasi Klienci wiedzą, ze zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie. Ponadto rzetelnie prowadzone ewidencje ryczałtowe, rejestry VAT, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, pełne księgi rachunkowe oraz profesjonalna obsługa kadrowo - płacowa gwarantują bezpieczeństwo podatkowe naszym Klientom. Także dzięki indywidualnie przygotowanym raportom zarządczym, menadżerowie, zarządy spółek naszych Klientów oraz właściciele firm mogą koncentrować się na rozwoju strategicznym swoich przedsiębiorstw.
 
Mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych, ale także w zakładaniu nowych działalności/ firm - począwszy od rejestracji, pomocy we wdrażaniu systemu obiegu dokumentów, fakturowaniu oraz wsparciu bieżącej działalności i doradztwie podatkowym. Z naszą pomocą zakładanie firm staje się prostsze! Jest to rodzaj opieki, który pozwala naszym Klientom skoncentrować się na rozwoju i budowaniu silnej pozycji na rynku.