Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

MK Biuro Rachunkowe
MK Biuro Rachunkowe
ul. Juliana Tuwima 5,
62-700 Turek
Nasze biuro rachunkowe to także pełna swoboda co do formy współpracy. Na specjalne życzenie, dojeżdżamy do naszych klientów.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Księgowość dla firm
Oferujemy profesjonalne usługi księgowe, w tym przede wszystkim prowadzenie oraz przechowywanie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR), księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych przedsiębiorstwa, prowadzenie ewidencji VAT
 
Pomoc w założeniu firmy
Jeśli masz pomysł na działalność gospodarczą, a nie wiesz jak poradzić sobie z wyborem odpowiedniej formy działalności, formy opodatkowania i nie wiesz gdzie dokonać wszelkich formalności, to zapraszamy do nas. Chętnie pomożemy.
 
Rozliczanie podatków
Rozliczanie rocznych dochodów tzw. pitów w Urzędzie Skarbowym jest dla jednych banalnie proste, dla innych niekoniecznie. Jeśli nie potrafisz samodzielnie rozliczyć się z US, pracowałeś za granicą, masz odliczenia i nie chcesz mieć problemów. Zleć to nam.
 
Sprawy kadrowo-płacowe
Kadry i płace i praca z nimi związana wcale nie należą do najprostszych. Oferujemy między innymi: rejestrację pracowników w ZUSie, sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń chorobowych i zasiłków, naliczanie ekwiwalentów urlopowych.m.