Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowo-Podatkowe Kamena
Biuro Rachunkowo-Podatkowe Kamena
ul. Piłsudskiego 2C
72-009 Police 
Specjalizujemy się w obsłudze osób fizycznych oraz małych i średnich firm w zakresie usług księgowych. Zapraszamy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Specjalizujemy się w obsłudze osób fizycznych oraz małych i średnich firm w zakresie usług księgowych. Swoją działalnością obejmujemy teren całej Polski. Dla osób pracujących za granicą rozliczenia podatkowe wykonujemy również bez konieczności wizyty w naszej firmie.Jednym z zadań naszego biura rachunkowego jest kompleksowe rozwiązywanie spraw Państwa firmy, które związane są z ZUS, Urzędem Skarbowym, czy GUS. Dzięki uprawnieniom Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 12060/2005 oraz 49820/2011 jesteśmy w stanie wypełniać wszelkie formalności w imieniu naszych klientów. Zgodnie z przepisami jesteśmy również ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością rachunkowo-księgową na rzecz Państwa firmy. Dzięki temu zachowują Państwo pełne bezpieczeństwo i komfort korzystania z usług biura rachunkowego Kamena.