Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe eBuchalter
Biuro Rachunkowe eBuchalter
ul. Staffa 9, 
73-110 Stargard
Staramy się aby praca nie była tylko sposobem na zarabianie pieniędzy ale także pasją i realizacją własnych wartości.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
  
Jesteśmy rodzinną firmą oferującą usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Misją naszego biura jest pomaganie innym w sprawach podatkowo-księgowych tak aby mogli w pełni zająć się rozwojem swojego biznesu. Naszym mottem jest: „Zajmij się rozwojem własnego biznesu my zajmiemy się resztą.„ Świadczymy usługi księgowe i kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Pomagamy w zakładaniu firm, zapewniając doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przedsiębiorstwa jak i formy opodatkowania. Chcemy rozwijać się razem z naszymi Partnerami. W biurze rachunkowym eBuchalter nie ma pojęcia klient, ponieważ wierzymy że, podpisując umowę o współpracy, stajemy się partnerami w interesach.