Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Biuro Rachunkowe Zofia i Ryszard Kowalscy
Biuro Rachunkowe Zofia i Ryszard Kowalscy
ul. Bohaterów Września 6/204
72-600 Świnoujście
Dbamy o jak najbardziej harmonijny i niezakłócony rozwój działalności "naszych" firm.
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu działalności gospodarczej stworzyliśmy biuro przyjazne dla klienta. Nie traktujemy posiadanych informacji fachowych jak wiedzy tajemnej, dostępnej wybrańcom, ale chętnie ją Państwu przekazujemy.
 
Zajmujemy się zarówno zakładaniem działalności gospodarczej, w tym w formie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i nadzorowaniem bieżących obowiązków podmiotów gospodarczych w stosunku do takich urzędów jak Urząd Statystyczny, Inspekcja Pracy czy Urząd Marszałkowski. Obsługujemy Urzędy Skarbowe w całej Polsce.
 
Otaczamy Naszych Klientów możliwie szeroką opieką. Na podstawie udzielonego pełnomocnitwa zajmujemy się wszystkimi kontaktami z Urzędem Skarbowym i z ZUSem. Obsługujemy i nadzorujemy wszystkie rodzaje kontroli jakim podlegają nasi klienci (zwykle kontrole odbywają się w naszych pomieszczeniach).