Wypełnij formularz obok a przedstawimy Ci cennik usług księgowych w Twojej okolicy...

  1. Zakładasz działalność gospodarczą/firmę??, i zastanawiasz się ile kosztują usługi księgowe?. Wpisz ilu zatrudnisz pracowników określ ile faktur (kosztowych i przychodowych) będziesz generował - czy będziesz potrzebował kasy fiskalnej?
  2. Masz już księgową....? Ale nie jesteś z niej zadowolony??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco porozmawiać o cenach usług księgowych w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

optiMiS Biuro rachunkowo księgowe
optiMiS Biuro rachunkowo księgowe
ul. Pocztowa 13, 
78-600 Wałcz
Nasi klienci niezwykle cenią sobie bezpośredni kontakt i to, że zawsze nasza firma księgowa ma dla nich czas. 
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij TUTAJ 
 
KSIĘGOWOŚĆ.
 
Dzięki naszym usługom będziesz znał na bieżąco standing finansowy Twojej firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla przedsiębiorcy jest szybka i precyzyjna informacja. Nasi klienci niezwykle cenią sobie bezpośredni kontakt i to, że zawsze mamy dla nich czas. Ze szczególną starannością księgujemy zdarzenia gospodarcze zgodnie z obowiązującym prawem i w sposób niebudzący wątpliwości.
 
KADRY I PŁACE.
 
Prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe szczególnie dbając o rzetelność i terminowość przygotowywanych deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. Dzięki naszej pracy, w systemie outsourcingu kadr i płac, nasi Klienci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, skupiając swoją uwagę na działalności operacyjnej firmy. Twoja kadra pracownicza może być pewna, że ich sprawy są pod dobrą opieką.